ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΛΕΡΟ Νο  3    13/7 - 18/7

    

ΑΡΙΘ. ΑΙΤΗΣΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

Α.Μ.

ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ

 ΑΡΙΘΜ. ΚΛΗΡΩΣΗΣ

4

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

143201

ΤΡΙΠΟΛΗ

1

17

ΠΑΠΑΔΑΚΗ  ΑΝΝΑ

13984

ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

2

15

ΤΖΙΜΜΑ ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

100781

Δ/ΝΣΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΩΝ

3

19

ΛΙΛΕΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

10065

ΑΠΟΣΠΑΣΜΕΝΟΣ

4

18

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

11581

Β΄ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

5

3

ΚΑΡΑΒΑ ΜΑΡΙΑ

9619

Δ/ΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣΗ

6

10

ΔΕΛΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

106615

ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ

7

8

ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

10731

ΔΕΣΚΑΤΗ

8

9

ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

164950

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

9

16

ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ

141054

ΚΩ

10

13

ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

171948

ΚΙΑΤΟ

11

11

ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

158089

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ

12

 

 

 

 

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

 

 

 

7

ΒΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

19245

Ν. ΙΩΑΝΙΑ ΒΟΛΟΥ

1

ΔΑΜΠΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

132802

ΧΟΛΑΡΓΟΣ

6

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

16948

ΙΛΙΣΙΑ

12

ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΜΑΡΙΑ

16801

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

5

ΚΟΠΑΛΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

143405

ΑΓΡΙΝΙΟ

 

 

 

 

ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΛΕΡΟ Νο 4   20/7 - 25/7    

 

ΑΡΙΘ. ΑΙΤΗΣΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

Α.Μ.

ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ

ΑΡΙΘΜ. ΚΛΗΡΩΣΗΣ

18

ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

135372

ΒΟΛΟΣ

1

9

ΠΙΠΕΡΗ ΖΑΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

93190

ΝΕΜΕΑ

2

8

ΜΠΑΤΖΙΟΥ  ΑΣΗΜΕΝΙΑ

16650

ΒΟΥΛΑ

3

3

ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

151173

Δ/ΝΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

4

23

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

162914

ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ

5

27

ΡΟΥΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

166723

ΚΟΠΑΝΑΚΙ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

6

25

ΧΑΡΤΑΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

148113

Δ/ΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

7

13

ΠΕΡΤΣΕΜΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

170321

ΠΑΙΑΝΙΑ

8

10

ΚΟΛΥΒΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

122181

ΑΡΓΟΣ

9

28

ΜΕΡΛΕΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

15008

ΚΑΡΔΙΤΣΑ

10

1

ΣΚΟΠΕΛΙΤΗ ΜΑΡΙΑ

154903

ΝΙΚΑΙΑ

11

6

ΝΤΟΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ

154148

ΠΑΙΑΝΙΑ

12

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

 

 

 

11

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΣ

134465

ΖΑΓΟΡΑ

26

ΜΠΟΥΡΝΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

12252

Δ/ΝΣΗ ΘΕΜΑΤΟΦΥΛΑΚΗΣ

14

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ13005

13005

Δ/ΝΣΗ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ

4

ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

113565

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

21

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

105171

ΛΑΜΙΑ


 

 

 

  ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΛΕΡΟ Νο  5  27/7 - 1/8    

ΑΡΙΘ. ΑΙΤΗΣΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

Α.Μ.

ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ

 ΑΡΙΘΜ. ΚΛΗΡΩΣΗΣ

26

ΜΑΡΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

12952

ΚΕΝΤΡΙΚΟ

1

24

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΟΥ ΟΛΓΑ

110680

ΔΟΜΟΚΟΣ

2

19

ΤΣΕΡΠΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

140252

ΧΟΛΑΡΓΟΣ

3

22

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

101842

ΜΟΙΡΕΣ

4

17

ΝΙΑΓΚΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

114146

Δ/ΝΣΗ ΔΙΡΚΟΥΣ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ

5

9

ΔΑΡΔΑ ΘΕΑΝΩ

163881

ΣΕΡΒΙΑ

6

18

ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

12815

ΛΙΒΑΔΕΙΑ

7

13

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

158453

ΑΝΩ ΓΛΥΦΑΔΑ

8

7

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

170429

ΑΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

9

12

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ

15847

ΓΚΥΖΗ

10

8

ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ

13819

ΡΟΔΟΣ

11

15

ΛΥΒΙΔΙΚΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑ

13720

ΚΩ

12

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

 

 

 

14

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

162701

ΙΛΙΣΙΑ

23

ΑΝΡΑΒΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

11863

Α΄ ΛΑΡΙΣΑΣ

2

ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

171387

ΔΟΜΟΚΟΣ

20

ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

17040

ΠΑΝΟΡΜΟΥ

16

ΒΑΡΣΑΜΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

144100

ΚΥΜΗ

 

 

 

ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΛΕΡΟ Νο 6   3/8 – 8/8

ΑΡΙΘ. ΑΙΤΗΣΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

Α.Μ.

ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ

 ΑΡΙΘΜ. ΚΛΗΡΩΣΗΣ

14

ΓΚΟΥΔΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

116491

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ

1

8

ΚΕΦΑΛΑ ΤΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

104329

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΘΕΣ

2

15

ΜΕΣΣΗΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

15201

Δ/ΝΣΗ ΙΔΙΩΤΩΝ ΑΓΡΟΤΩΝ

3

13

ΕΥΠΡΑΞΙΑ ΨΑΡΡΕΑ ΧΑΝΤΖΗ

92576

ΜΕΣΣΗΝΗ

4

23

ΛΟΥΚΑ ΚΡΙΕΜΑΔΗ ΕΛΕΝΗ

13420

ΚΗΦΙΣΙΑ

5

18

ΑΛΜΠΑΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ

164186

ΑΙΓΙΟ

6

24

ΚΑΛΛΙΑΝΤΕΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

16300

ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ

7

10

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

154041

ΠΥΛΑΙΑ

8

6

ΤΕΜΠΟΝΕΡΑ ΒΑΣ

11274

Δ/ΝΣΗ ΔΙΟΙΚ. ΜΕΡΙΜΝΑΣ

9

1

ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ

167037

ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

10

11

ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΑ

15050

ΛΑΧΑΝΑΓΟΡΑ ΘΕΣ.

11

7

ΝΤΟΡΜΠΓΛΟΥ ΖΩΗ

156094

ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ

12

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

 

 

 

2

ΚΑΒΒΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ

14458

ΠΥΡΓΟΣ

25

ΞΗΡΑΚΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

95796

ΛΑΜΙΑ

22

ΤΑΠΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

171841

ΛΑΓΚΑΔΑΣ

20

ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

166952

ΛΑΓΚΑΔΑΣ

3

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

132934

ΚΟΥΚΑΚΙΟΥ

 

 

 

 

 

 

 

  ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΛΕΡΟ Νο 7  10/8 - 15/8    

ΑΡΙΘ. ΑΙΤΗΣΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

Α.Μ.

ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ

 ΑΡΙΘΜ. ΚΛΗΡΩΣΗΣ

2

ΣΕΊΤΗ ΜΑΡΙΑ

140881

ΡΟΔΟΣ

1

15

ΧΑΣΑΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

14763

ΠΛ. ΚΟΝΤΖΙΑ

2

18

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

134741

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

3

7

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

115274

ΑΙΓΙΝΙΟ

4

11

ΚΑΡΑΤΡΑΝΤΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

134716

Δ/ΝΣΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΩΝ

5

1

ΦΡΑΓΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

15617

ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑ

6

12

ΠΑΛΤΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

163040

ΝΑΟΥΣΑ

7

9

ΛΑΒΔΑ ΑΣΗΜΙΝΑ

170992

ΠΛΑΤ. ΚΑΝΑΡΗ

8

5

ΛΙΤΑΙΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

152668

ΞΑΝΘΗ

9

13

ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

14219

ΜΕΝΙΔΙ

10

16

ΣΟΦΙΚΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

116289

Δ/ΝΣΗ ΔΙΑΧ. ΚΙΝΔΥΝΩΝ

11

10

ΜΠΑΘΡΕΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

10994

Δ/ΝΣΗ ΔΙΑΧ. ΔΙΑΘΕΣΙΜΩΝ

12

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

 

 

 

8

ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

119717

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

6

ΤΡΙΓΩΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

140431

ΜΕΛΙΣΣΙΑ

4

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

170461

ΠΑΙΑΝΙΑ

14

ΜΟΥΖΑ ΗΛΕΚΤΡΑ

16727

ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ

20

ΚΑΛΛΑΡΑ ΠΑΛΑΙΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

122432

ΑΡΓΟΣ

 

 

 

ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ   ΓΙΑ  ΛΕΡΟ Νο  8 17/8 – 22/8

ΑΡΙΘ. ΑΙΤΗΣΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

Α.Μ.

ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ

 ΑΡΙΘΜ. ΚΛΗΡΩΣΗΣ

6

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

125105

ΚΕΝΤΡΙΚΟ

1

23

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ

103365

ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ

2

20

ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

159107

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

3

24

ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

169269

ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ

4

5

ΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΛΕΝΗ

10965

Δ/ΝΣΗ ΘΕΜΑΤΟΦΥΛΑΚΗΣ

5

25

ΜΠΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΝΕΙΝΩΝΔΑΣ

118346

ΑΡΓΟΣ

6

19

ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ

16675

ΝΑΟΥΣΑ

7

16

ΔΕΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

167436

ΒΟΤΑΝΙΚΟΣ

8

26

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

122271

ΑΡΓΟΣ

9

10

ΜΑΚΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

170330

ΧΑΡΟΚΟΠΟΥ

11

14

ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΥ ΜΑΤΣΕΛΑ ΑΝΝΑ

115444

ΚΟΖΑΝΗ

12

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

 

 

 

12

ΜΠΑΣΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

170348

ΣΕΡΒΙΑ

13

ΔΑΛΑΓΙΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

137154

ΚΩ

15

ΓΚΙΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ

110353

ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ

3

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

144169

ΛΙΒΑΔΕΙΑ

18

ΑΥΛΑΚΙΩΤΟΥ ΘΩΜΑΪ

11338

ΠΡΩΤΗ

 

 

ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΛΕΡΟ Νο  9    24/8 -29/8     

ΑΡΙΘ. ΑΙΤΗΣΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

Α.Μ.

ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ

 ΑΡΙΘΜ. ΚΛΗΡΩΣΗΣ

18

ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΖΩΗ

15594

ΥΠ/ΝΣΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

1

1

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

165646

ΒΡΑΧΑΤΙ

2

11

ΕΥΘΥΚΡΑΤΗ ΜΗΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

120944

ΚΑΒΑΛΑ

3

19

ΜΙΚΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

132659

Δ/ΝΣΗ ΕΡΓ. ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ

4

7

ΠΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

124796

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

5

16

ΣΑΚΚΑ ΒΑΪΑ

138495

ΛΕΟΝΤΑΡΙ

6

25

ΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

115495

ΧΑΝΙΑ

7

22

ΜΠΟΚΙΑ ΕΛΕΝΗ

149811

ΔΑΓΚΛΗ 9 ΙΩΑΝΝΙΝΑ

8

17

ΠΑΠΑΧΑΛΑΡΑΜΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

702692

ΛΕΟΝΤΑΡΙ

9

14

ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

701233

ΒΑΓΙΑ

10

31

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

13780

ΑΚΡΑΤΑ

11

21

ΧΗΡΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

155543

ΑΛΙΒΕΡΙ

12

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

 

 

 

15

ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

140821

ΠΡΟΒΑΤΑ

1Α

26

ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

12012

ΜΕΣΣΗΝΗ

2Α

2

ΝΤΑΒΛΟΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ

140198

ΣΚΙΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΠΑΤΡΑΣ

3Α

6

ΤΣΑΛΟΥΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

114821

ΑΓ. ΣΟΦΙΑ

4Α

12

ΧΟΝΔΡΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

155985

ΠΥΡΓΟΣ

5Α

 

 

 

  ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΛΕΡΟ   Νο 10     31/8-5/9    

ΑΡΙΘ. ΑΙΤΗΣΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

Α.Μ.

ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ

 ΑΡΙΘΜ. ΚΛΗΡΩΣΗΣ

34

ΚΑΡΥΩΤΗ ΣΟΦΙΑ

15272

Ν. ΨΥΧΙΚΟ

1

4

ΕΠΤΑΚΟΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

152650

ΣΑΜΟΣ

2

13

ΧΑΤΖΗΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

141739

Δ/ΝΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

3

23

ΤΑΣΙΩΝΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

13052

ΑΙΓΙΝΙΟ

4

33

ΓΙΓΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

116939

ΒΕΛΒΕΝΔΟΥ

5

21

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

13673

ΑΜΥΝΤΑΙΟ

6

1

ΠΑΝΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

10308

Δ/ΝΣΗ ΕΣΩΤ. ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗΣ

7

20

ΜΑΡΑΠΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

113247

ΔΡΑΜΑ

8

14

ΜΠΑΤΣΙΝΙΛΑΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ

15999

ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ

9

31

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

132721

ΧΑΙΔΑΡΙ

10

11

ΒΑΡΜΑΡΕΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

112551

Δ/ΝΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

11

7

ΚΑΦΕΤΧΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

105244

ΤΡΙΠΟΛΗ

12

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

 

 

 

17

ΞΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ

132621

Δ/ΝΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝ. ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ- ΤΟΜΕΑΣ ΜΕΓ. ΠΕΛΑΤΩΝ

22

ΜΑΡΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ

13197

ΧΑΡΙΛΑΟΥ

18

ΑΡΑΒΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

119679

ΛΕΥΚΑΔΑ

24

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

992512

ΚΡΕΣΤΕΝΑ

10

ΚΕΡΛΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

105112

ΑΜΥΝΤΑΙΟ

 

 

  ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΛΕΡΟ Νο 11  7/9 - 12/9    

ΑΡΙΘ. ΑΙΤΗΣΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

Α.Μ.

ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ

 ΑΡΙΘΜ. ΚΛΗΡΩΣΗΣ

13

ΚΑΡΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

104884

ΘΕΜΡΗ

1

7

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΤΙΑ

10266

ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑ

2

2

ΓΙΑΧΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

16030

ΓΟΥΝΑΡΗ

3

11

ΑΡΡΙΑΝΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

94404

Δ/ΝΣΗ ΔΙΑΡΚ. ΒΕΛΤ.

4

4

ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ  ΚΟΣΜΑΣ

128783

ΕΡΜΙΟΝΗ

5

14

ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

705934

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

6

17

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

160954

ΤΣΙΜΙΣΚΗ

7

10

ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

96750

ΑΡΙΔΑΙΑ

8

22

ΠΗΓΑΔΑ ΣΥΡΜΩ

10934

ΛΑΧΑΝΑΓΟΡΑ ΘΕΣ

9

27

ΠΟΛΕΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

171719

ΣΠΑΤΑ

10

23

ΚΑΠΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

16867

ΛΕΧΑΙΝΑ

11

24

ΖΕΡΒΑΚΟΥ ΑΡΓΥΡΩ

168050

Γ΄ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

12

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

 

 

 

30

ΚΩΝΣΤΑ ΜΑΡΙΑ

10404

Δ/ΝΣΗ ΕΡΓ. ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ

8

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

15677

Δ/ΝΣΗ ΔΙΟΙΚ. ΜΕΡΙΜΝΑΣ

9

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

116700

ΣΕΡΒΙΑ

6

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΠΕΤΡΙΝΑ

14517

ΤΗΝΟΣ

19

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

16611

ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑ